4TEC - Всё для вашей безопасности @2014

IP камери UniView для міського відеоспостереження в районі Gangnam, Південна Корея

Опубликовано: 22.03.2017

Район Каннамгу, який знаходиться в Південній Кореї, є третім за величиною і четвертий за щільністю населення район в Сеулі. Район Gangnam широко відомий своїм високим рівнем і якістю життя і за "елітністю" корейці його порівнюють з такими містами, таких як Беверлі-Хіллз, Каліфорнія. Компанія UniView надала понад 100 IP камер відеоспостереження для проекту "Безпечне місто" в Каннамгу.

Основні моменти проекту:

1. Всебічне відеоспостереження на перехрестях, що виключає "мертві" зони.

У такій масштабній системі відеоспостереження, як "Безпечне місто", необхідно мати щільний розподілений і широкий спектр точок спостереження, оскільки камери є основними ресурсами для отримання інформації.

У Каннамгу було використано чотири камери із фіксованим об'єктиввом на перетинах, щоб охопити чотири напрямки, а також PTZ купольні камери, щоб мати деталізацію, коли відбувається якась подія. Щільно розташовані камери розділили місто на сітку, де під контролем кожен кут, без мертвої зони.

2. Сумісність з VMS сторонніх розробників

"Безпечне Місто" або міське відеоспостереження є типом додатку, який інтегрує різні сервіси, такі як управління рухом автотранспорту, світлофорами, громадську безпеку і т.д. Камери, які використовуються в міському нагляді, повинні відповідати загальним стандартам, служать для різних подій з іншого відділу через VMS платформи, включаючи екстрені команди, огляд ДТП або великомасштабні масові заходи (паради тощо).

UniView є один з активних повноправних членів ONVIF організації. Компанія щільно залучена в протоколах поправок, що оновлюються щороку та постійно оновлює свої пристрої, щоб забезпечити саму останню версію ONVIF сумісність своїх пристроїв.

3. 4МП камери, що підтримують інтелектуальні функції

Проект міського відеоспостереження в Каннамгу використовує UniView 4МП моторизовані вариофокальні мережеві IP камери типу "bullet" із інфра-червоним підсвічуванням, які підтримують роздільну здатність зображення 2592 × 1520. Широкий кут огляду ідеально підходить для манданчиків міського відеоспостереження. В камерах використовується останній чип Hisilicon H.265 DSP, що дозволяє знизити до 50% смугу пропускання , але зберегти при цьому високу якість зображення.

Камери також підтримують U-код, який є оптимізованою технологією стиснення, що є унікальною власною розробкою компанії UniView. U-Code може забеспечити до 95% стиснення відеопотоку. U-код використовує IRP (Intelligent області Perception) для виявлення руху в кожному кадрі так, що сцени, які містять цікаву інформацію можуть бути збережені, а інша статична область, такка як газони, білі стіни можуть бути стиснуті для економії смуги пропускання та місця на накопичувачах.

Крім того, камери Uniview підтримують інтелектуальні функції. Наприклад, така функція як виявлення особи, що має набагато нижчий рівень помилкових спрацьовувань, ніж звичайний детектор руху. Або, наприклад, виявлення розфокуса та зміни сцени, що запобігає злочинному руйнуванню пристрою.

До кінця 2016 року рішення міського відеоспостереження UniView накрили більш ніж 500 міст в Китаї. З багатим досвідом міського відеоспостереження на китайському ринку, UniView спеціалізуються на забезпечення рішеннями для відеоспостереження на міжнародному ринку. 

Просмотров: 617